شرکت سیگما آلدریچ | شرکت سیگما الدریچ

شرکت سیگما آلدریچ | شرکت سیگما الدریچ

سیگما-آلدریچ یک شرکت آمریکایی می باشد که در زمینه علوم زیستی با بیش از ۹۶۰۰ تن پرسنل فعالیت میکند. این شرکت شیمیایی از ادغام دو شرکت شیمیایی سیگما و شرکت آلدریچ در سال ۱۹۷۵، به وجود آمد. عمده محصولات سیگما آلدریچ در داروسازی و زیست‌فناوری کاربرد دارد.

 شرکت  Sigma Aldrichدر ۴۰ کشور دنیا فعالیت داشته و در کشورهای متعددی دارای نمایندگی می باشد در ایران شرکت سفیر آزما کیان نماینده رسمی شرکت Sigma Aldrich آماده ارائه خدمت به دانشجویان و مصرف کنندگان و حامیان محصولات شرکت سیگما آلدریچ می باشد.

خلاصه

شرکت سیگما آلدریچ یک شرکت شیمیایی، علوم زیستی و بیوتکنولوژی آمریکایی متعلق به است.

شرکت سیگما-الدریچ در سال ۱۹۷۵ با ادغام شرکت شیمیایی سیگما و شرکت شیمی صنعتی آالدریچ بودجود آمد. این شرکت در سنت لوئیس اداره می شود و در حدود ۴۰ کشور مختلف در دنیا فعالیت دارد.

در سپتامبر ۲۰۱۴، شرکت آلمانی Merck KGaA اعلام کرد که شرکت Sigma-Aldrich  را به مبلغ ۱۷ میلیارد دلار خریداری خواهد کرد. این فرایند خرید در ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ تکمیل شد و سیگما آلدریچ به یکی از شرکت های فرعی Merck KGaA تبدیل شد. این شرکت در حال حاضر بخشی از کسب و کار و تجارت علمی و بیولوژیک شرکت Merck است و پس از ادغام با شرکت Millipore که قبلا توسط Merck خریداری شده بود، به عنوان MilliporesSigma کار می کند.

تاریخچه:

شرکت سیگما آلدریچ در سال ۱۹۷۵ با ادغام دو “شرکت شیمیایی سیگما” در ایالت سنت لوئیس و “شرکت شیمیایی آلدریچ” در ایالت میلواکی که هر دو از شرکت های متخصص در زمینه تولید مواد شیمیایی در آمریکا بودند، تشکیل شد. این شرکت طی دهه های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ رشد چشمگیری داشته و افزایش قابل ملاحظه ای در تسهیلات، خرید و تنوع در بخش های جدید بازار داشته است.

شرکت های وابسته:

آ لدریچ ( Aldrich ): Aldrich یک شرکت تامین کننده در زمینه تحقیقات و بازار مواد شیمیایی با کیفیت است. شرکت Aldrich تولید کننه مواد شیمیایی ارگانیک و غیر آلی، بلوک های ساختمانی، معرف ها، مواد پیشرفته و ایزوتوپ های پایدار برای سنتز ها و فرایند های شیمیایی، شیمی دارویی و علوم و مهندسی مواد را تولید می کند.

سیگما(Sigma): سیگما تامین کننده و تولید کننده اصلی بیوشیمیایی شرکت سیگما آلدریچ است که از جمله تولیدات آن انواع آنتی بیوتیک ها، بافر ها، کربوهیدرات ها، آنزیم ها، ابزار پزشکی قانونی، هماتولوژی و بافت شناسی، نوکلئوتید ها، پروتئین ها، پپتیدها، اسیدهای آمینه و مشتقات آنها می باشد.

سیگما RBI (Sigma RBI): سیگما RBI نیز یکی دیگر از زیر مجموعه های شرکت سیگما آلدریچ است محصولات بیولوژیک تخصصی را در زمینه سلول سیگنالینگ (cell signaling) و علوم اعصاب تولید می کند. محصولات ارائه شده توسط این شرکت شامل معرف های استاندارد بیوشیمیایی برای ابزارهای تحقیق تخصصی، از جمله لیگاند ها (ligands) برای گیرنده ها و کانال های یونی، مهارکننده های آنزیم (enzyme inhibitors)، آنتی بادی های فسفو اسپسیفیک (phosphospecific antibodies)، آنزیم های کلیدی انتقال سیگنال (key signal transduction enzymes) و کیت های آزمایشی برای سیگنالینگ سلولی(assay kits for cell signaling)، هستند.

ISOTEC: شرکت ISOTEC محصولات با برچسب ایزوتوپیک را برای تعیین ساختار پروتئین، سنتز پپتید، پروتئومیک، تحقیقات متابولیکی، تصویربرداری رزونانس مغناطیسی، رزونانس مغناطیسی هسته ای، کشاورزیرا تولید می کند.

Riedel-de Haën: این شرکت در سال ۱۹۹۹ در ادغام شد. محصولات تولید شده توسط این شرکت شامل واکنش ها و استانداردها می باشد.

Supelco: Supelco یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) است که محصولات کروماتوگرافی را در این مجموعه تولید می کند. این محصولات شامل ستون های کروماتوگرافی و ابزارهای مربوط به محیط زیست، مواد غذایی و نوشیدنی، دارویی، بیوتکنولوژی، آزمایشگاه های پزشکی و شیمیایی و همچنین محصولات آماده سازی نمونه و استانداردهای مرجع شیمیایی می باشد.

Sigma-Aldrich Fine Chemicals (SAFC): شرکت SAFC شعبه عرضه مواد شیمیایی اصلی و خالص در مجموعه شرکت های سیگما آلدریچ می باشد که متخصص در زمنیه تولید مواد خام برای محصولات کشت سلولی است. این شرکت همچنین خدمات سفارشی برای تولید مواد خام و تولید مواد تشکیل دهنده دارویی فعال را نیز انجام می دهد.

Sigma Life Science:  Sigma Life Science در زمینه تولید محصولات ژنتیکی را در مجموعه شرکت های سیگما آلدریچ فعالیت می کند که تولیدات آن شامل اولیگو های (oligos) DNA / RNA سفارشی، زنجیره های DNA با توالی سفارشی و پروب LNA، siRNA، پپتیدهای علامت دار شده ایزوتوپیک (isotopically-labelled peptides) و کتابخانه های پپتید (peptide libraries) می باشد.

محصولات:

آنالیز و کروماتوگرافی:

 1. مواد آنالیزی استاندارد Analytical Standards and Certified Reference Materials
 2. گاز کروماتو گرافی Gas Chromatography
 3. UHPLC & HPLC
 4. LC-MS
 5. اسپکتروکپی Spectroscopy
 6. کروماتوگرافی کاغذی LPLC, TLC & Paper Chromatography
 7. کروماتوگرافی لایه نازک Thin Layer Chromatography
 8. تجزیه و تحلیل ردیابی عناصر Elemental Trace Analysis
 9. تجزیه و تحلیل کلاسیک Classical Analysis
 10. تیتراسیون کارل فیش Karl Fischer & Titration
 11. پایش هوا Air Monitoring
 12. ملزومات آزمایشگاهی و ایمنی آزمایشگاهی Safety & Essentials
 13. تجزیه و تحلیل مواد غذایی و آشامیدنی Food & Beverage Analysis

شیمیایی:

 1. اسید ها و باز ها Acids & Bases
 2. کاتالیز و شیمی معدنی Catalysis and Inorganic Chemistry
 3. سنتز شیمیایی Chemical Synthesis
 4. بلوک های ساختمان هتروسیکلیک Heterocyclic Building Blocks
 5. نمک ها Salts
 6. حلالها Solvents
 7. ایزوتوپهای پایدار Stable Isotope
 8. کیت های غربالگری با کارایی بالا KitAlysis High-Throughput Screening Kits
 9. محصولات بیوکانجوگیش Bioconjugation Products

محصولات بیولوژیک (Life Science):

 1. آنتی بادی ها Antibodies
 2. معرف ها و واکنش دهنده های بیوشیمایی Biochemicals & Reagents
 3. بیولوژی سلولی Cell Biology
 4. کشت سلول Cell Culture
 5. آنزیم ها، مهار کننده ها و سوبسترا ها Enzymes, Inhibitors & Substrates
 6. فلوسیتومتری Flow Cytometry
 7. بافت شناسی و خون شناسی Histology & Hematology
 8. میکروبیولوژی Microbiology
 9. بیولوژی ملوکولی Molecular Biology
 10. پی س آر PCR
 11. RNAi, CRISPR, ZFNs
 12. زیست‌شناسی مصنوعی (سنتتیک بیولوژی) Synthetic Biology

علوم مواد (مهندسی مواد) Materials Science:

 1. الکترونیک ارگانیک Organic and Printed Electronics
 2. متالوژی و سرامیک Metal and Ceramic Science
 3. نانو الکترونیک و میکرو الکترونیک NanoElectronics & MicroElectronics
 4. پلی مر Polymer Science

محصولات جانبی:

 1. DNA و RNA اولیگو و پپتید ها Oligos & Peptides
 2. Oligo Information
 3. qPCR Probes
 4. miRNA Information
 5. siRNA Information
 6. shRNA Information
 7. LentiORF information
 8. Peptide Information
 9. Chemistry Libraries

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

سیگما آلدریچ - شرکت سیگما آلدریچ | شرکت سیگما الدریچ

[wpseo_address show_state="1" show_country="1" show_phone="1" show_phone_2="1" show_fax="1" show_email="1" show_url="1" show_logo="1"]
برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.